Centrum pro artroskopii, sportovní traumatologii a ortopedii - pracoviště Kroměříž
a ortopedická ambulance v Bystřici pod Hostýnem

MUDr. Jan Vejrosta

»  kde jsme

Bystřice pod Hostýnem

Budova s ambulancí MUDr. Vejrosty

Budova s ambulancí
MUDr. Vejrosty

Vchod k ambulancím

Vchod k ambulancím
v Bystřici pod Hostýnem

Vchod do budovy

Vchod do budovy
v Bystřici pod Hostýnem

Ambulance v Bystřici pod Hostýnem se nachází na ulici 6. května naproti zdravotního střediska za budovou oční optiky. K zařízení směřují informační hnědé informační tabule s nápisem „Zdravotní zařízení“.

Dostupnost:

Vlakem na trase Valašské Meziříčí – Kojetín, stanice Bystřice pod Hostýnem. Z nádraží cca 1000 m pěšky směr centrum, supermarket Albert.

Autobusem z centrální autobusové zastávky pěšky cca 500 m opět do centra a k supermarketu Albert

Autem při průjezdu Bystřicí pod Hostýnem odbočit u zámku na náměstí TGM, zde doprava kolem Zrůbkovy cukrárny a kolem supermarketu Albert na ulici 6. května.

Kroměříž

Polimedcentrum v Kroměříži

Polimedcentrum v Kroměříži

Vchod do budovy

Vchod k ambulancím Polimedcentra - Budova vpravo

Orientační tabule POLIMEDCENTRA

Orientační tabule POLIMEDCENTRA

Ambulance v Kroměříži a Centrum pro ortopedii, sportovní traumatologii a artroskopii v Kroměříži se nachází v prostorách Polimedcentrum na ulici Moravská (dříve Těreškovové) č. p. 51 v budově patřící dříve JME. Je to zhruba v polovině této ulice, která spojuje kruhový objezd u hřbitova a světelnou křižovatku u fotbalového stadionu. Objekt je naproti vyústění ulice Vrobelova.

Dostupnost:

Vlakem na trase Val. Meziříčí – Kojetín, stanice Kroměříž. Z nádraží cca 2 km pěšky směr sídliště Slovan, za školou Slovan. Lépe však městskou hromadnou dopravou autobusem číslo 4 nebo 6 vystoupit  na zastávce „Slovan-škola“.

Autobusem z autobusového nádraží cca 2 km pěšky směr sídliště Slovan, za školou Slovan. Lépe však městskou hromadnou dopravou autobusem číslo 4 nebo 6 vystoupit  na zastávce „Slovan-škola“.

Autem při průjezdu Kroměříží na kruhovém objezdu na Náměstí Míru odbočit na ulici Velehradskou, následně na oválném kruhovém objezdu u supermarketu Lidl odbočit na ulici Vrobelova, která vyúsťuje přímo naproti Polimedcentra.

Přání

Přejeme všem pacientů a klientům hodně zdraví a úspěšný rok.

Zdravotní sestra Objednávky
 Kroměříž
 573 331 586

 Bystřice pod Hostýnem
 573 379 119

Na pracovišti v Kroměříži v „Centru pro artroskopii, sportovní traumatologii a ortopedii“ disponujeme operačním traktem v přízemí budovy, kde se nachází moderně vybavený zákrokový sál, anesteziologická přípravna, dospávárna pacientů, místnost pro sterilizaci, denní místnost a čekárna.

Operace provádíme jak v místním znecitlivění tak i v celkové nebo svodné anestezii. Více informací o provádění operací získáte zde.

Tyto operace provádím ve spolupráci se zkušeným anesteziologem MUDr.Dagmar Rumpovou. Složitější výkony vyžadující asistenci provádím společně s ortopedem MUDr. Arnoštem Škrabalem (www.ortopedie-skrabal.cz).

Spolupůsobím dále s fyzioterapeutkou Lenkou Šmídovou (www.fyziosmile.cz).

Výhodou pro pacienty je také možnost využít nabídky spolupracující lékárny U Madony (www.lekarna-madona.cz).

Zajímavé odkazy:

www.ortopedie-skrabal.cz
www.razova-vlna.eu
www.lekarna-madona.cz
www.fyziosmile.cz

Aktualizováno: 2. 7. 2019

© copyright 2012-2019 | Ing. Petr Kunčar | všechna práva vyhrazena